Firma powstała w 2006 roku jako niewielki zakład zajmujący się sprzedażą felg aluminiowych. Rok później powiększyliśmy zakres usług o sprzedaż i montaż opon. Fachowość i jakość oferowanych usług pozwoliła nam na podpisanie w 2009 roku umowy z firmą GoodYear na otwarcie pierwszego w Szczecinie serwisu Premio. Jest to największa sieć warsztatów szybkiej obsługi w Polsce. Obecnie składa się z ok. 110 serwisów w całym kraju (na koniec roku 2011 www.premio.pl ). Od tamtej pory zajmujemy się także mechaniką pojazdową (oferta).

Wykonujemy naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Prowadzimy podstawowy serwis motocykli (oferta). Stosujemy części zamienne renomowanych producentów a na życzenie klienta, ich zamienniki. Współpracujemy z wieloma dostawcami w celu zapewnienia optymalnej oferty cenowej i jakościowej dla każdego. Dajemy gwarancję na wykonywane przez nas usługi.

Premio jest autoryzowanym Partnerem 4Fleet Group GmbH - wiodącym operatorem biznesu flotowego w Niemczech. Czerpiąc z wieloletnich doświadczeń naszego Partnera zapewniamy najwyższą jakość w zakresie obsługi, tak flot samochodów osobowych, jak i dostawczych.
- Arval
- PeKaO Leasing
- KBC Lease
- LeasePlan
- Masterlease
i inne ...

Obsługujemy zarówno auta prywatne jak i firmowe.

Posiadamy wysokiej jakości specjalistów i najnowocześniejszy sprzęt. Jedyną w Szczecinie wyważarkę Hunter z testem drogowym! Z naszych usług korzysta wiele salonów samochodowych. Trafiają do nas tak zwane "ciężkie przypadki"

Godziny Otwarcia

Lokalizacja

Formy Płatności

 

Zapraszamy 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 18.00, w sobotę w godzinach 10.00 - 14.00.

 

Łatwo nas znaleźć w Szczecinie przy rondzie Uniwersyteckim, obok stacji paliw Shell.
» Sprawdź na mapie

 

Honorujemy różne formy płatności, w tym większość kart płatniczych używanych w naszym kraju.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu.